Przyjęcia w Afrodycie

2Ślub jest najważniejszą i najbardziej podniosłą chwilą, a także najpiękniejszym dniem w życiu. To wspomnienie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu zrealizować marzenia, które związane są z tym wydarzeniem.

„Ślub to niepowtarzalna okazja”

Będziemy zaszczyceni jeżeli zdecydujecie się Państwo ten najpiękniejszy dzień w życiu spędzić właśnie w naszej restauracji. Oferujemy wam Drodzy Goście sale weselną nieopodal Jasła oraz miłe wspomnienia z naszego tarasu, gdzie strumień przygrywa rosnącym kwiatom i gdzie przy szumie fontanny będziecie mogli powitać gości pierwszym toastem.

„W życiu piękne są tylko chwile”

Piękne chwile wymagają pięknej oprawy: ślub, komunia ukochanego dziecka czy też ważny jubileusz to wydarzenia które zapadają w pamięć na całe nasze życie. Zrób wszystko aby te chwile były warte Twoich marzeń i zdaj się na nasze doświadczenie, które obfituje w wyśmienite potrawy oraz zapiera dech w piersi swym wystrojem! Z dumą zapraszamy Państwa do restauracji Afrodyta. Spełnij swoje marzenia, są na wyciągniecie ręki!